نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آزمون دکتری 1393

اطلاعیه تحویل مدارک آموزشی و پژوهشی جهت آزمون دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) دانشکده مهندسی عمران- سال 1393

1393/02/17

اطلاعیه دانشکده مهندسی عمران در خصوص مصاحبه داوطلبان پذیرش در دوره دکتری سال 1393

کلیه داوطلبان محترم ورود به دوره دکترای کلیه گرایش‌های مهندسی عمران که برای مصاحبه دعوت شده‌اند لازم است مدارک زیر را مطابق جدول زمانی اعلام شده برای گرایش‌های مختلف از طرف سازمان سنجش به سرکار خانم مهندس اکبری در معاونت پژوهشی دانشکده مهندسی عمران (میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، دانشگاه تهران، پردیس دانشکده های فنی، طبقه دوم، جنب اتاق 225) تحویل دهند.

نکات بسیار مهم:

الف) لازم است داوطلبان اصل مدارک فوق را نیز برای تایید برابر با اصل بودن به همراه داشته باشند. در صورت عدم ارائه اصل مدرک، آن مدرک قابل قبول نخواهد بود.

ب) عدم وصول مدارک خواسته‌شده تا پایان وقت اداری روز مصاحبه که برای هر گرایش از طریق سازمان سنجش اعلام شده است، به منزله انصراف داوطلب تلقی خواهد شد.

ج) لازم است داوطلبان فارغ‌التحصیل پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

د) تمام مدارک مندرج در ذیل را با حجم کم اسکن نموده و در یک فایل به صورت زیپ شده به آدرس ایمیل grc@ut.ac.ir ارسال نمایید.

 

مدارک لازم:

1)      فرم پر شده و امضاء شده اظهارنامه علمی: این فرم در قالب Word در این محل قابل دستیابی است.
 

2)    سه نسخه فرم تکمیل‌شده توصیه‌نامه علمی از استادان خود که لزوماً یکی از آنها توسط استاد راهنمای پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد تکمیل شده باشد. لازم است توصیه‌نامه‌ها در پاکتهای دربسته و امضاء شده در محل چسبانیدن در آن ارسال گردد. این فرم در قالب Word از این محل قابل دستیابی است. همچنین استاد مربوطه می‌تواند توصیه‌نامه را به آدرس ایمیل civilresearch@ut.ac.ir ارسال نماید.
 

3)      تصویر مدرک زبان انگلیسی که حاوی تاریخ امتحان و نمره زبان باشد.
 

4)      تصویر مدرک کارشناسی و کارنامه دوره کارشناسی شامل ریز تمامی نمرات و معدل کل.
 

5)      تصویر مدرک کارشناسی ارشد (برای فارغ‌التحصیلان) و کارنامه دوره کارشناسی ارشد شامل ریز تمامی نمرات و معدل کل (برای فارغ‌التحصیلان و دانشجویان).
 

6)      متن کامل مقالات پذیرفته‌شده در کنفرانس‌ها به همراه نامه پذیرش همراه با ثبت آدرس اینترنتی (URL) کنفرانس در فرم اظهارنامه
 

7)      متن کامل مقالات چاپ‌شده در کنفرانس‌ها به همراه نامه شرکت در کنفرانس و ارائه (در صورت وجود) و تصویر صفحه مقاله چاپ‌شده در کتابچه مجموعه چکیده مقالات همراه با ثبت آدرس اینترنتی (URL) در فرم اظهارنامه
 

8)      متن کامل مقالات پذیرفته شده در ژورنال به همراه نامه پذیرش همراه با ثبت آدرس اینترنتی (URL)  مقاله برای تایید در فرم اظهارنامه علمی
 

9)      متن کامل مقالات چاپ‌شده در ژورنال (همراه با لوگوی ژورنال) و با ثبت آدرس اینترنتی (URL) مقاله برای تایید در فرم اظهارنامه علمی
 

10)  تصویر مدرک رسمی تاییدکننده سهمیه‌های مربیان و ایثارگران.
 

11)  تصویر نامه پذیرش کتاب توسط انتشارات مربوطه به همراه فهرست مطالب
 

12)  در صورت چاپ کتاب تصویر صفحه روی جلد به همراه فهرست مطالب و صفحه‌ای که اطلاعات شناسنامه‌ای کتاب و شابک در آن ثبت شده است.
 

13)  تصویر از سایر مدارک پژوهشی مانند تشویق‌نامه‌های علمی در جشنواره‌ها و المپیادهای علمی
 

14)  گواهی رتبه (اول تا سوم) دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد
 

15)  اصل فیش واریزی

 

معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران