دوشنبه, 06 مرداد 1399 13:01

اعلام نحوه ارائه خدمات در واحد هاي آموزش، تحصيلات تكميلي، دانشجويي و فرهنگي پرديس دانشكده هاي فنّي

قابل توجه كليه مراجعين به معاونت هاي آموزشي و دانشجوئي
پرديس دانشكده‌هاي فني دانشگاه تهران

با توجه به شيوع و اوج‌گيري بيماري كرونا جهت جلوگيري از انتقال ويروس و حفظ سلامت همگاني، از كليه مراجعين به معاونت هاي آموزشي و دانشجوئي دانشكده هاي فني تقاضا مي‌شود جهت ارتباط با واحدهاي زير، از طريق لينك‌هاي معرفي شده درخواست خود را ارسال و از مراجعه حضوري اكيدا خودداري نمايند.
اداره آموزش كارشناسي پرديس:

جهت ارتباط با اداره آموزش كارشناسي پرديس از طريق سامانه its3.ut.ac.ir منوي «ثبت و ارسال درخواست» بخش «پرديس ها و دانشكده‌هاي دانشگاه» و از حوزه آموزشي پرديس دانشكده‌هاي فني قسمت «پرديس فني - اداره آموزش مقطع كارشناسي» را انتخاب و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام فرمائيد.
اداره آموزش تحصيلات تكميلي پرديس:

جهت ارتباط با اداره آموزش تحصيلات تكميلي پرديس از طريق سامانه its3.ut.ac.ir منوي «ثبت و ارسال درخواست» بخش «پرديس ها و دانشكده‌هاي دانشگاه» و از حوزه آموزشي پرديس دانشكده‌هاي فني قسمت «پرديس فني - اداره آموزش تحصيلات تكميلي» را انتخاب و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام فرمائيد.

لازم به توضيح است كه ظرف ۴۸ ساعت كاري به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد، در صورتي كه در اين مدت پاسخي دريافت نكرديد شناسه درخواست خود را از طريق شماره تماس‌هاي ۰۲۱۶۱۱۱۴۲۶۹ و ۰۲۱۶۱۱۱۴۲۷۳ به دفتر معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي اعلام نمائيد تا پيگيري‌هاي لازم انجام گردد.
بخش دانشجويي و فرهنگي:

جهت ثبت درخواست تسويه حساب با امور دانشجويي (وام‌هاي صندوق رفاه دانشجويان، خوابگاه و تغذيه) يا بنياد حاميان دانشكده فني (وام قرض‌الحسنه فني‌يار / شرافتي ازدواج بنياد حاميان دانشكده فني) از طريق آدرس engstudent.ut.ac.ir/payup اقدام نمائيد.

جهت ثبت درخواست ساير موارد از طريق آدرس engstudent.ut.ac.ir/contact-us و يا از طريق سامانه its3.ut.ac.ir منوي «ثبت و ارسال درخواست» بخش «پرديس ها و دانشكده‌هاي دانشگاه» و از حوزه دانشجويي پرديس دانشكده‌هاي فني قسمت «پرديس فني - معاونت دانشجويي و فرهنگي پرديس فني» را انتخاب و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمائيد.

لازم به توضيح است كه ظرف ۴۸ ساعت كاري به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد، در صورتي كه در اين مدت پاسخي دريافت نكرديد شناسه درخواست خود را به ايميل دفتر معاونت به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید جهت پيگيري ارسال نمائيد.

لازم به ذكر است تمامي درخواست‌ها در سامانه پشتيباني خدمات فناوري اطلاعات دانشگاه ثبت و قابل پيگيري مي‌باشد.


ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

اطلاعات تماس:

آدرس : خیابان انقلاب - دانشگاه تهران - پردیس دانشکده‌های فنی - دانشکده مهندسی عمران

صندوق پستی : 11155-4563
کدپستی: 1417613131

تلفن: 61112273-021 ، 66498981-021
نمابر: 66403808-021